wesela, zabawy , studniówki, festyny

Zespół O’men Śwarni

Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy się sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego walczyka, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat jednak, to góralszczyzna daje nam najwięcej satysfakcji z racji miejsca naszego zamieszkania.  Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę – czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. W skład O’men wchodzi pięciu muzyków sami prowadzimy ocepiny jeżeli nie ma wodzireja. Nasze instrumentarium, czyli keyboard, gitara, bas, saksofony, klarnet oraz  perkusja elektroniczna daje nam wiele możliwości, przez co możemy grać w różnych stylach.Posiadamy również profesjonalne oświetlenie sceny i wytwornicę dymu.  

Gramy również u Pani młodej u Pana młodego i w drodze do kościoła oczywiście z okazjonalnymi przyśpiewkami. Występujemy w strojach góralskich w pierwszy jak i w drugi dzień. W pierwszy dzień gramy do rana, do ostatniego gościa, zaś w drugi dzień do 24.00. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, możesz  posłuchać kilka wybranych piosenek które gramy na weselach. Zawsze też możemy się umówić na posłuchanie nas na żywo.

Oto kilka komentarzy o nas.    

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2704722222932752&id=100001850013578

https://limanowa.in/forum/kapela-z-okolic-lukowicy/3605

https://kapelaomen.zespoly-weselne.pl/

https://www.facebook.com/pg/kapelaomen/reviews/?ref=page_internal

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar